Knowledgebase & Forum/I AM PLAYR – Türkçe/Ödemeler

Facebook kredileri veya jeton alma hatası hakkında sorularım var (Jetonum elime ulaşmadı)

Emily
posted this on May 24, 2012 11:07

Facebook kredileri Facebook’un kendi para kuru olup size kredi alabilmeniz ve bu kredileri diğer bütün Facebook uygulamarında harcayabilmeniz için imkan tanımaktadır.

Dilerseniz Facebook kredilerini Facebook’un hesabında satın alarak istediğiniz gibi Facebook üzerinde tercih ettiğiniz şekilde harcayabilir veya doğrudan I AM PLAYR üzerinde satın alıp aynı anda bu krediyi oyun içi jetona çevirebilirsiniz.

Eğer ilk seçeneği tercih eder ve Facebook Kredisi satın alırsanız ve buna ek olarak bu kredileri I AM PLAYR üzerinde harcamak üzere jetona çevirirken sorun yaşarsanız bu kredileri aynı jeton paketini almaya çalıştığınızdan emin olarak kaybetmeden tekrar deneyebilirsiniz. İşlem başarı ile gerçekleştiğinde bir pop-up ekranınızda belirip işlem numarası ile onay mesajı gösterilecektir.

Lütfen bu islem numarasını herhangi bir sorun esnasında bize bildirmek üzere not ediniz. Bu numarayı belirtmeden bizimle herhangi bir satın alma sorunu hakkında iletişim kurarsanız Müşteri Hizmetlerimiz ödeme bilgilerinizi bulamayacaktır.

Facebook Kredi geçmişiniz aynı zamanda Facebook/Hesap/Ödemeler  altında listelenme olup erişiminize açık haldedir. Facebook’un kredileri hakkında yardım sayfasının adresi:

https://www.facebook.com/help/credits

Her ne kadar Facebook kredileri en ufak ödeme için dahi FB kredisi olarak sizde kalsada, eğer son harcamalarınız için onay aldığınız halde hesabınızda gözükmüyor ise, bu durumda ödeme için kullandığınız firmadan yardım almak adına yönlendirmede yardımcı olacak  Facebook yardım hattı ile doğrudan iletişime geçebilirsiniz:

https://www.facebook.com/help/contact_us.php?id=191099177590108

Eğer FB kredisi almak için hangi ülkelerin ve hangi ödeme şekillerinin desteklendiğini öğrenmek istiyorsanız lütfen şu sayfaya bakınız:

http://www.facebook.com/help/?page=18905

Facebook kullanıcılar için hangi ödeme şekline karar verme hakkındaki tercihini saklı tutmakta olup, bu hangi ülkede bulunduğunuza bağlıdır. Eğer tercih ettiğiniz ödeme şeklini göremiyorsanız farklı ödeme şekillerinin olabileceği  www.iamplayr.com adresine de bakmanızı  öneriyoruz.

Aynı zamanda doğrudan ödeme için kullandığınız firmadan onay emaili veya cep telefonu mesajı almadı iseniz bu firma ile iletişime geçebilirsiniz. I AM PLAYR, Facebook kredileri üzerinde herhangi bir kontrol sahibi olmadığından ötürü size para iadesi yapamadığından bu en hızlı şekilde size yardımcı olacak bir çözüm şeklidir. Ödeme sorununu bize başvurarak çözmek isterseniz, sizin için yapabileceğimiz, manuel olarak başarısız olan ödemenizi gerçekleştirmek adına, ödeme fişini bize sunduğunuz vakit, oyun içi jeton olarak geri verebilmekteyiz. Bu işlemin 3 iş gününe kadar sürebildiğini belirtmek isteriz.

 
Topic is closed for comments