Knowledgebase & Forum/I AM PLAYR – Türkçe/Oynanış

Neden enerji seviyemin dolmasını beklemem gerekiyor?

Emily
posted this on May 24, 2012 10:46

Enerji seviyeniz yükselmesi için beklemek tıpkı idman sonrası dinlenmek için harcadığınız zaman gibidir. Yaptığımız hesaplamalar ile enerji seviyenizi gereken seviyeye çıkarabilmeniz için gereken zamanı bir gün içinde oyunu bir kaç kez oynayabilmenize olanak tanıyacak şekilde ayarladık. Eğer bu bekleme zamanını kısaltmak isterseniz Red Bull satın alabililmektesiniz.

I AM PLAYR tamamen ücretsiz olarak sabırlı bir şekilde oynayabilmenize olanak tanımaktadır. Eğer istemezseniz Red Bull satın almanıza gerek yoktur fakat satın alındığında enerji seviyeniz çok daha hızlı artmaktadır. Benzer şekilde krampon almanıza da gerek yoktur fakat aldığınız vakit top kontrolünüzü daha hızlı geliştirmenize olanak tanımaktadır.

Ücretsiz oynanabilen oyunların yapımı malesef ücretsiz değildir. Bizim firma olarak sponsorluğunu üstlendiğimis kısım oyunun kısıtlı bir film kesitini içermekte olup kalan kısım tamamen jetonlardan gelen kazancın sponsorluğundadır. Bu kazanç sayesinde oyunu daha da geliştirip aynı zamanda giderlerimizi karşılayabilmekteyiz. Kısaca, hiç kimse oyun içi jeton harcamaz ise I AM Playr oyunu da malesef olmayacaktır. Bu nedenle bizi desteklemenin de bir avantaj sağlaması fikri oldukça normal karşılanmalıdır.

Bu bilgileri olumsuz bir şey olarak görmeyiniz. Size Günlük Bonus ödemesi yaparak her 24 saatlik periyotlarda oyunu oynamaya devam edenlere destek oluyor aynı zamanda Griffinler için her 10 lig maçına çıktığınızda da ayrı bir maaş ödemesi yapıyoruz. Aynı zamanda Facebook sayfamızda “Beğen” tuşuna basarak 5 ücretsiz jeton alabiliyorsunuz. Ayrıca yeni eklentimiz olan enerji seviyenizi 25’e çıkarmak için oyunu henüz oynamaya başlamamış arkadaşlarınızı oyunu oynamak için davet edebiliyorsunuz. Kaç arkadaşınızı şu ana kadar I Am Playr oynamaya davet ettiniz?

 
Topic is closed for comments