Knowledgebase & Forum/I AM PLAYR – Türkçe/Oynanış

İdman Kartları

Emily
posted this on May 24 10:42

İdmana çıktığınızda hali hazırda idman deneyiminize göre listelenmiş olan idman kartlarını göreceksiniz.

 

ZİNDELİK altında yer alan mavi renkli çubuklar ve + numaralar idmandaki hedefinize ulaşmanız durumunda elde edeceğiniz  MF (Zindelik) puanını göstermektedir.  Eğer sadece idman yapsanız dahi zindelik puanı kazanıcakken idmanda hedefinize ulaşırsanız daha çok zindelik puanı kazanarak bir üst ZİNDELİK seviyesine geçebilirsiniz. Yeni zindelik seviyesine ulaşmak için elde etmeniz gereken  kartı n üst seviyeye GEÇİŞ PUANI sağ tarafta gösterilmektedir.

Gri çubuk ve ENERJİ GEREKSİNİMİ altında yer alan – ile gösterilen numara idman için gereken girişim için harcamanız gereken enerji bloklarını göstermektedir.

İdman başarı ile gerçekleşip hedefe ulaştığınızda kartın çerçevesi mavi renkte aydınlatılmaktadır. Aynı zamanda başarınızın seviyesine göre başarı kartının sağ tarafında bulunan kupalardan uygun biri ile ödüllendirilmektesiniz. Kupaların üzerine fare ile gelerek her bir kupayı almak için ne kadar puan toplamanız gerektiğini görebilirsiniz. Bazı gereken puanlar çok yüksek gözükebilir fakat ilerleyen zamanlarda bu idmanı tekrar yaparak kendi yeteneğinizi geliştirip, yeni ekipmanların da yardımı ile, daha yüksek puan alabilir, hangi idmanı yaptığınıza bağlı olarak Kavis, MPH ve Streak bonusları kazanabilirsiniz.

İdman başarı puanlarınız daha sonra İdman Seviye Puanınıza eklenecektir. Bu puan yeterli seviyeye ulaşınca da bir üst seviyeye yükselip yeni bir idman seviyesine çıkacaksınız. Ne kadar yüksek puanla idmanı bitirirseniz o kadar hızlı bir biçimde başarı sağlayacaksınız. Önceki idman sonuçlarınızı tekrar görmek için idman başarı çizelgesinin kenarında bulunan beyaz renkli tuşlara tıklayabilirsiniz.

 
Topic is closed for comments