Forums/I AM PLAYR Teknik Destek/ Oynanış / Nasıl Yapılır…

Enerji

Salwa Azar
posted this on June 21, 2013 15:59

“Enerji çubuğunuz zaman geçtikçe dolmaktadır, öyle ki antrenman yaptıktan sonra dinlendiğinizde enerjinizi toplamanız gibidir. Enerji doluş hızı gün içinde oyunu ortalama bir oyuncu gibi bir kaç kere oynayabileceğinize imkan verecek seviyededir. Red Bull alarak enerinizi daha hızlı doldurabilirsiniz. I Am Playr sabrederek tamamen ücretsiz olarak oynanabilmektedir. İstemezseniz Red Bull almanıza gerek yoktur, fakat alırsanız enerjiniz daha çabuk dolacaktır, krampon almanıza da gerek yoktur, ama alırsanız top kontrolünüzü idmanda kazandığınız yeteneklere göre daha çabuk artıracaktır.

Oyunu her gün üst üste oynamaya devam ederseniz sizi her gün artan bir bonus ile ve Griffinler için her çıktığınız 10 maç üzerine de daha da artan bir maaş ile ödüllendiriyoruz. kazanıyorsunuz Oyunu henüz oynamamış olan arkadaşlarınızı oyunu oynamaya davet ederek de enerji puanınızı 25 yapabilmektesiniz. Kaç arkadaşınızı davet ettiniz?


Enerji seviyemi nasıl artırabilirim?
Enerji dükkanınız artık limitsizdir ve promosyonlar ve hediyeler de enerki çubuğunuzu artırabilir.Eğer oyunu oynamamış 3 arkadaşınızı davet eder ve bu arkadaşlarınız da sizin davetinizle oyunu oynamaya başlarsa enerji kapasiteniz 20 yerine 25’e çıkacaktır. Bu üç arkadaşınız sizin oyun içinde gönderdiğiniz davetiyeye tıklayıp da oyunu yüklemelidirler ki enerji puanınız artabilsin. Bu şekilde artık enerji puanınız 25’e çıkabilecektir.”

 
Topic is closed for comments