Forums/I AM PLAYR Teknik Destek/ Oynanış / Nasıl Yapılır…

I AM PLAYR nasıl oynanır?

Salwa Azar
posted this on June 21, 2013 18:03


Bu SSS I AM PLAYR oyununun temel bilgilerini içerip, nasıl oynanacağını anlatmaktadır.


Hakkında:

Sıradan sosyal bir oyun olarak oyuncuların günde bir kaç kere giriş yapıp oynayabileceği bir şekilde Facebook’un sosyal platformu üzerinde çalışacak şekilde geliştirilmiş ve belli bir kesim kesimin hızlıca ilgisini çekmiştir. Resmi olarak 2011 yılı Ekim ayında hizmete girmiş, özellikle son 1 yıl içinde oyuna eklenen yeni videolar, daha fazla antrenman çeşitleri, yeni bir hayat tarzı eklentileri, sıralama tabloları ve arkadaşlar arasında yarışabilme seçenekleri oyunda pek çok değişiklik yaratmıştır. Ekibimiz oyuna sürekli yeni eklentiler geliştirmekte olup oyun çok hızlı bir biçimde değişebilmektedir. Bu bilgiler oyunun temelini oluşturup daha fazla detaylı bilgi almak isterseniz lütfen diğer SSS maddelerine bakınız.

Kontratınızı İmzalamak / Oyunun Hikayesi

River Park FC’de yeni başlayan bir futbolcu olarak idmanınıza odaklanmalısınız ki sahada en iyi performansı sergileyebileceğinizi gösteresiniz.

Dikkatli tercihler yaparak ününüzü daha da artırabilir ve bunun yaşantınızdaki etkisini görebilir veya daha çok para kazanıp hayat tarzınızı geliştirecek alışverişleri yapabilirsiniz.

İdman Sahası

Farklı antrenman çeşitleri bulunmaktadır:


şut çekme, top sürme & pas verme. Bu yetenekler üzerine çalışmak sizin yeteneklerinizi geliştirip futbol seviyenizi artıracaktır.Belli krampon tercihleri sizin yeteneklerinize ek puan kazandıracak, bu bonuslar ise yetenek çubuğunuzda gözükecektir. Kramponlar belli yetenek puanına sahiptirler- turuncu renk olumlu özelliklere sahipken kırmızı renk olumsuz özelliklerdir. Bazı kramponlar ise oyundaki belli başarıları kazanarak veya belli antrenmanları geçerek aktif hale getirilebilmektedir.

Maç Formunuzu dolduracak kadar yeterli idman yaptığınızda Maç Günü gözükecektir.

İpucu: Kavis bonusuna sahip bir krampon giyerek kalecileri çok daha kolay geçebilirsiniz.

Maç

Ne kadar çok idman yaparsanız maç günü kontrolünüz o kadar iyi olacaktır. Eğer rakibiniz güçlü ise daha az pozisyon bulabilirsiniz ki bu nedenle yeterli idman yapmak çok önemlidir. Gerçek hayatta olduğu gibi, topa dokunabileceğinizin dahi garantisini veremiyoruz ama taktikler kazanacağınız pozisyon sayısını artırmak için yardım edebilirler.

Maç sonrasında, tekrar oyunun haritasına döneceksiniz ve burada sahip olduğunuz puanların arttığını göreceksiniz.

Günlük bonus
Her bir takip eden gün için oyuna döndüğünüzde size oyununuza yardımcı çeşitli ödüller verilecektir. Maç Formu (stoklayıp istediğinizde kullanabilirsiniz), Enerji veya Taktikler olabilir. Bu ödülleri saklayıp mesela South London takımı gibi önemli bir rakiple karşılaşıyorken kullanınız.

Yaşamtarzı Eşyaları
Saha dışında da alışveriş yaparak ününüzü artırabilirsiniz. Bu, yeni hikaye akışının aktifleşmesine yardım edebilir.

Sezonluk İçerik
Sınırlı bir zaman aktif olacak şekilde belli aralıklarla özel içerik oyuna dahil olmaktadır. Genellikle resmi tatilleri kutlamak için örneğin Noel, Paskalya ve Cadılar Bayramı dönemlerinde olmaktadır. Bazı içerik alakadar yarışmaları da beraberinde getirebilir ama bu sadece sezonluk içerik sırasında aktif olmaktadır.

 
Topic is closed for comments