Knowledgebase & Forum/I AM PLAYR – Türkçe/Teknik Destek

Oyunum idmanı ve maçı yüklerken hata veriyor veya Unity hata mesajı alıyorum. Bu nasıl düzeltilir?

Emily
posted this on May 24, 2012 10:58

Unity, oyundaki İdman ve Skor imkanlarını destekleyen bir programdır. Internet tarayıcınızın oyunu düzgün bir şekilde çalıştırmasına imkan tanımaktadır. Eğer oyununuz idman anını sürekli es geçmeye başladı ise Unity tekrar yüklemenizi(farklı bir Internet Tarayıcısı kullanarak) öneriyoruz.  

  • Dosyayı once bilgisayarınızda bir klasöre kaydetmeyi seçip, genelde C:/ tercih edilmektedir, indirilmesini bekleyiniz.
  • Daha sonra uygulamayı çalıştırıp dosyayı açınız
  • Bir kurulum aşaması karşınıza gelecek. Bu aşamayı tamamladığınızda oyunu tekrar oynayabileceksiniz.
  • “Bad File Length” veya “Failed to start” Unity hata mesajı ile karşılaşırsanız bu  Unity programının hatalı bir işlem yürütmesinden kaynaklanmaktadır.
  • Bu aşamada sayfayı tekrar yenilemeyi deneyebilir ve sorun düzelmez ise internet tarayıcınızın ön belleğini, çerezleri(cookies) ve son ziyaret edilen sayfaların kaydını temizleyip tekrar başlatabilirsiniz.

Eğer herhangi bir zamanda Unity programını kaldırmak isterseniz, bunu Denetim Masası aracılığı ile, program ekle/kaldır seçeneği ile yapmanızı rica ediyoruz. Eğer bu yöntemi kullanmadan, bilgisayarınızda Unity’nin yüklü olduğu klasörü silerseniz, ileride tekrar yüklemek istediğinizde sorun yaşayacaksınız. Unity yüklü olmadan, I AM PLAYR oynamanız mümkün değildir.

 
Topic is closed for comments